Yeşil Kitap Serisi | Meraklı Tilki, Resimli öykü, hikaye, çocuk kitapları

Yeşil Kitap Serisi

SATIŞTA!
Yeşil Kitap Serisi Logo Yeşil Kitap Serisi
Kampanya - Beşli Yeşil Kitap Serisi
Yazan Esra Şanal
Resimleyen Esra Şanal
Serisi Yeşil Kitap Serisi
Kitap Sayısı 4 adet
Basım Tarihi 2019
Boyut 24cm x 24cm
Yaş Okul öncesi
Kapak: Kuşe karton kapak
Stokta var
Fiyat 143.60 (Kampanya süresince 89.70TL)
Hepsiburada
Satın al

KARGO ÜCRETSİZ!

n11
Satın al

KARGO ÜCRETSİZ!


Yeşil Kitap Serisi, yaşadığımız dünya ve çevresel farkındalık ana temasına sahip 4 kitaptan oluşuyor.

Yunus Yumi, Martı Muti, Arı Vuzi ve Kirpi Kupi; sımsıcak öyküleri ve capcanlı resimleri ile arkadaşlık, yardımlaşma, hayvan sevgisi, empati duygusu, sorunlarla başa çıkabilme, özgürlük gibi yan temalar içeriyor. Resim – metin dengesi gözetilerek, okul öncesi dönem için yayıma hazırlanan serinin kitap editörlüğünü akademisyen Dr.Elif Kurtuluş KÜÇÜKOĞLU yaptı.

YEŞİL KİTAP SERİSİ EDİTÖR NOTU:

Yaşadığımız dünyanın kaynakları hızla tükenirken, çocukların çevre bilinci kazanmaları son derece önemli. Gelecek onlara ait. Çevresel farkındalıkları yüksek, doğaya ve tüm canlılara saygılı nesiller yetiştirebilmek için farkındalıklarını erken dönemden itibaren arttırabilmek çok önemli.

Yeşil Kitap Serisi, dünyanın tek sahibinin insanlar olmadığı, diğer canlıların da yaşam haklarına saygı göstermemiz gerektiğine dair ipuçlarını problem durumu içeren örneklerle çocuklara sunuyor.

Ağaç yaşken eğilir, demiş atalar. Erken yaşlarda çevresel duyarlılık kazanmış çocuklar gelecekte çok daha yaşanabilir bir dünya inşa edecektir.Yeşil Kitap Serisi, muhteşem resimleri, çarpıcı hikayeleri ve akıcı anlatımıyla etkili bir başlangıç sunacaktır.

Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi

Dr.Elif Kurtuluş KÜÇÜKOĞLU